Ateş Böceği

10 yıl önce
Ateş Böceği için yorumlar kapalı
4.374 kez görüntülendi

Ateş Böceği

Dönem: Eosen dönemi

Yaş: 50 milyon yıl

Bölge: Rusya

Bu 50 milyon yaşındaki fosil çok önemli bir gerçeğin kanıtıdır. Canlılar ilk yaratıldıkları andan itibaren mükemmel yapılara sahiptirler. Fosil dikkatlice incelendiğinde böceğin her organının eksiksiz ve yerli yerinde olduğu rahatlıkla görülebilmektedir. Özellikle petek göz yapısı en ince ayrıntısına kadar incelenebilmektedir. 50 milyon önce de mükemmel görüş gücüne sahip gözler, kusursuz bir yapı sergilemektedir.

Sadece birkaç milimetrelik bir alan içine binlerce mercek yerleştirebilecek ve bunların her birine görme yeteneği verebilecek bilgi ve teknoloji günümüzde mevcut değildir. Bunların ışığı algılamasını sağlayacak ve bu algıyı mükemmel bir görüntü haline getirecek bir sinir sistemini oluşturmak ise imkansızdır. Sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeye rağmen insanın bir benzerini meydana getiremediği bu mükemmel yapının tesadüflerle ortaya çıktığı iddiasının bir inandırıcılığı elbette ki yoktur. (www.kainattakiuyum.com)

Darwinistlerin saçma tesadüf mantığı ve hiçbir delile dayanmayan varsayımları, canlıların muhteşem fosillerinin ortaya çıkmasıyla çökmüştür.

Tesadüfler, bu ateş böceğinin sahip olduğu binlerce mercekten sadece bir tanesini, hatta bu mercekleri oluşturan sayısız hücrenin tek bir proteinini bile oluşturamazlar. Her varlığı mükemmel detaylarla yaratan, küçücük bir böcekte de olağanüstü bir donanım var eden ve insanlara bunları anlayıp düşünmeleri için akıl ve vicdan veren, varlıkların tümünü her an gören ve her an gözeten Yüce Allah’tır.

http://biyolojidunyasi.org/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=108&Itemid=175&limitstart=12

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık