Darwinistler, Atış Serbest!

9 yıl önce
Darwinistler, Atış Serbest! için yorumlar kapalı
2.278 kez görüntülendi

Darwinistler, Atış Serbest!

     Darwinistler son dönemlerde, onlarca yıl önce bulunmuş olan fosillerin peşine düştüler. “Acaba hangisini ara fosil diye gündeme getirebiliriz?” diye hiç durmadan fosil arıyorlar. Önce 1983 yılında bununan Idafosilini dünyanın sekizinci harikası diye tüm dünyaya duyurdular. Bunun birfiyasko olduğu ortaya çıkınca, alelacele Ida ile ilgili tüm iddialarını geri aldılar. Şimdi ise başrollerde ARDI var.  

1994 yılında bulunan ARDI (Ardipithecus ramidus), aradan geçen 15 yıl sonrasında müthiş bir buluşmuş gibi gündeme getirildi. Darwinistler her zamanki gibi aranan o hayali kayıp halkayı bulduklarını iddia ettiler. Darwinist basın yine işbaşındaydı. Birkaç gün içinde ARDI’nin adının geçmediği yer neredeyse kalmadı. 150 yıldır süregelen klasik aldatma yöntemlerinin tamamı uygulanıyordu. Darwinist propaganda tam planlandığı şekilde işliyor, her şey Darwinist diktatörlüğün kurallarına uygun yapılıyordu.

Önce canlının mükemmel bir kayıp halka olduğu iddia edildi. “4.4 milyon yıl öncesine ait olmasına rağmen dik yürüyor” denildi. Robot resimleri çizildi, bu resimler bilgisayar ortamında canlandırıldı. Dimdik, emin adımlarla yürüyen bir maymun görüntüsü bütün Darwinist yayınlarda yer aldı. Propagandanın görsel kısmı tamamlanmıştı. Geriye sadece demagoji kalıyordu. Darwinistler ise demagojiye zaten alışkın olduklarından, bu konu da hemen halledildi. Her zaman olduğu gibi bu fosilde de Darwinist propaganda yöntemlerinin tamamı aksatılmadan uygulanmıştı. 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık