Sahte Tüylü Dinozor Concavenator Corcovatus ve Darwinistlerin Bitip Tükenmeyen Aldatıcı Spekülasyonları

9 yıl önce
Sahte Tüylü Dinozor Concavenator Corcovatus ve Darwinistlerin Bitip Tükenmeyen Aldatıcı Spekülasyonları için yorumlar kapalı
2.287 kez görüntülendi

Sahte Tüylü Dinozor Concavenator Corcovatus ve Darwinistlerin Bitip Tükenmeyen Aldatıcı Spekülasyonları

         Hayali tüylü dinozorlar, hayali yarı maymun yarı insanlar, sudan karaya doğru geçen sahte varlıklar, yıllardır bir türlü bulunamayan sözde kayıp halkalar yıllardır insanlara dayatılan hayret verici evrimci sahtekarlıklardandır. Darwinistler ne zaman panik olsalar, ne zaman evrim teorisinin çöküşe doğru gittiğini fark etseler, ne zaman yenildiklerini anlasalar yeni bir ara form masalı ile ortaya çıkarlar. Örneğin fosilin üzerindeki 1.5 milimetrelik bir çıkıntıyı hemen gelişen bir yüzgeç, oluşmakta olan tüy ya da sözde körelmekte olan bir parmak olarak insanlara dayatırlar.. Bilimle değil demagoji ile gelişmiş ve yıllarca sahtekarlıklar ile ancak ayakta kalabilmiş olan evrim teorisinin savunucuları halen aynı yöntemi devam ettirmeye çalışmaktadırlar. Bunun için ihtiyaç olan şey ise biraz spekülasyon, biraz da bazı basının yardımıdır.

Şimdi ise Darwinistler bu köhne yöntemlerinin artık tutmadığını görmenin şokunu yaşıyorlar. Darwinistler,

-Darwinizm demagojisine bilim ile karşılık verileceğini hiç hesaba katmadılar. 

-Bütün dünyaya karşı küçük düşeceklerini düşünmediler.

-Tüm dünyaya karşı foyalarının meydana çıkacağını, sahtekarlıklarının deşifre edileceğini ve yollarının tıkanacağını tahmin etmediler.

Böylesine bir ortam içinde Darwinistlerin yeniden “tüylü bir dinozor bulduk” diye ortaya çıkmaları, gerçekten de çok zor durumda olduklarının göstergesidir. Belli ki, Darwinizm”i savunmanın spekülasyon ve demagoji dışında başka bir yolu yoktur. Bütün foyaları meydana çıkmasına rağmen hala demagoji kullanmaya kalkmaları, aynı yöntemlerde ısrar etmeleri ve eskimiş safsatalarını zorla dayatmaları bu müthiş çaresizliğin çok açık bir göstergesidir.

Concavenator corcovatus nasıl sahte evrime malzeme haline getirildi?

130 milyon yıllık bir dinozor fosili, çaresiz Darwinistlerin çaresiz girişimlerinden birini daha temsil ediyor. İnsanların artık duymaktan sıkıldıkları tüylü dinozor sahtekarlığı bu fosilde tekrar gündeme getirilmeye çalışıldı. Darwinistler hiç utanmadan, küçük düşeceklerini bile bile yılların çok iyi bilinen sahtekarlığını bir kez daha Darwinist yayınlara taşıdılar.

Darwinistlerin iddiası, söz konusu dinozor fosilinin hayali bir tüylü dinozora ait olduğu yönünde idi. Buna gösterdikleri sözde delil ise, fosilin önkollarındaki minik çıkıntılardı. Hemen Darwinist spekülasyon devreye girdi ve bu çıkıntıların “tüylerin bağlantı noktası olabileceği” iddia edildi. Dikkat edilirse ortada tüy, tüye benzer bir yapı veya tüy kalıntısı dahi yoktu. Minyatür bir çıkıntının “tüyün bağlantı noktası” olması şeklindeki yorum sadece ve sadece evrimci demagojinin bir ürünüydü.

Söz konusu minik çıkıntıların fosil üzerinde görünmediği, fakat fosille ilgili çizim ve rekonstrüksiyonlarda özellikle belirgin hale getirildiğini de burada hatırlatmak gerekmektedir.

Bu izahlar Darwinistler açısından içler acısı izahlardır. Darwinistler fosil üzerindeki diledikleri çıkıntıya tüy, dilediklerine kol, dilediklerine kanat demekte çok ustadırlar. İşlerine gelmediğinde bu çıkıntılar son derece önemsiz fosil parçaları olarak değerlendirilir. Fosille ilgili herhangi bir detayın evrim açısından iyi bir spekülasyon malzemesi olduğuna inandıklarında ise hemen üzerine bir senaryo kurulur. En eski uçucu kuş olduğu bilimsel olarak kesinleşmiş olan fakat Darwinistler tarafından iddialarına ters düştüğü için bir türlü kabul edilemeyen protoavis bunun en ünlü örneğidir. Darwinistler, protoavis üzerindeki açıkça tüy olan çeşitli çıkıntılar konusunda bir türlü ikna olamamışlardır. Fakat 130 milyon yıllık bir dinozor üzerindeki ilgisiz yapıları işlerine geldiği için hemen evrime delil olarak nitelendirmekte gecikmemişlerdir. Ancak Darwinistlerin unutmak için çok çaba gösterdikleri ancak her seferinde onlara hatırlattığımız ve tüm bu iddialarını temelinden yok eden çok önemli bir delil vardır:

Önemle belirtilmesi gereken bu konu Concavenator corcovatus fosilinden 20 milyon yıl önce yaşamış, mükemmel tüylere sahip uçucu bir kuş olan Archaeopteryx“in varlığıdır. 150 milyon yıllık mükemmel kuş Archeaopteryx bu yöndeki tüm Darwinist iddiaları yok etmektedir. Fakat Darwinistlerin ayakta kalabilmek için her zaman demagojiye ihtiyaçları vardır. Bu yüzden de söz konusu sahtekarlıkları anlatıp durmaktan vazgeçmemektedirler.

Spekülasyonlar Faydasızdır, Önemli Olan Evrim Fikrinin Yenilmiş Olmasıdır

Darwinist demagoji devam edebilir, Darwinist basın bu sahte demagojileri büyük buluşlarmış gibi göstermeye çalışmakta ısrarcı olabilir. Fakat ÖNEMLİ OLAN EVRİM FİKRİNİN TEMELİNDEN YENİLMİŞ OLMASIDIR. Önemli olanİNSANLARIN ARTIK EVRİM YALANI İLE KANDIRILAMAMASIDIR. O devir artık geçmiştir. BUNU DARWİNİSTLER DE ÇOK İYİ BİLMEKTEDİRLER. Bilimin yok ettiği Darwinizm”in yalancı yüzü 21. yüzyılda ifşa edilmiştir. Darwinistlerin yapacakları hiçbir şey, hiçbir spekülasyon, hiçbir demagoji evrimcilerin aldatmacalarla elde ettikleri o eski şaşalı günlerini geri getiremeyecektir. 21. yüzyıl, Allah”ın dilemesiyle bütün batıl dinlerin, batıl görüş ve ideolojilerin yok olup gittiği, hayat sahası bulamayacağı kutlu bir yüzyıl olacaktır.

http://www.netcevap.org/index.php?git=makale&makale_id=148539

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık